Pergole Nasıl Yapılır, Pergole Fiyatları, Pergole Fiyatı Nasıl Hesaplanır,

Neden Biz? on 8 Dec , 2015

Pergole yapımı için öncelikle işin uzmanı doğru kurum ve kuruluşları bulduğunuza emin olun. Pergole yapımı çok zahmetli, dikkat gerektiren ve önemli bir iştir. Hayati önem taşır. Yapılan pergole rüzgara ve iklim şartlarına uygun tasarlanmalı ve inşa edilmelidir. Bodrumpergole olarak uzman ekibimiz ve kaliteli, güvenilir hizmetimizle biz her zaman yanınızdayız. Üstelik tüm ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Pergole fiyatları istenilen işin kalitesine ve işçiliğine göre değişmektedir. En uygun ağaç türü Karaçam olup onu Rus çamı takip etmektedir. En pahalı ve kaliteli ağaç cinsi olarak tik (Teak) ağacı tavsiyemizdir. Tik ağacının 50 yıl gibi uzun bir ömrü bulunmaktadır. Yinede Pergole fiyatı nasıl hesaplanır diye öğrenmek isterseniz yapılacak alanı bir metre yardımı ile enini ve boyu ölçmeniz gerekmektedir. Daha sonra elde ettiğimiz sonuçları çarparak toplam kapladığı alan bulunur. Ardından en uygun karaçam fiyatı en ucuz pergole için hesaplıyoruz 250 TL m2 fiyatı ile çarpılarak en ucuz pergole fiyatı hesaplanır. Tabiki bu sizi yanıltmasın işçilik ve malzeme kalitesiyle birlikte bu rakamlar daha da yukarı çıkabilir. Bodrum yarımadası ve yakın çevresinde bulunan atölyelerimiz ve uzman ekiplerimiz sayesinde sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmak konusunda garanti veriyoruz.

Hickson Decor ve Timbertone boyalar pergolelerimizin en önemli yardımcı elementidir. Boya pergole yapımında hayati önem arz etmektedir. Bir pergoleyi ne kadar kaliteli yaparsanız yapın onu iyi bir koruyu boya ile koruma altına almazsanız yaptığınız tüm emekler ve masraflar boşa gidebilir. Bu nedenle boyanızı önemle seçmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm ince detaylar kamelya yapımı ve korkuluk yapımı için de geçerlidir. Tüm ahşap malzemelerinizde boyanızı önemle seçmenizi tavsiye ederiz.

Yada en iyisi siz kendinizi uzman ellere teslim edin ve bodrum pergole ekibi ile tanışın. Sizin için en iyi olanı biz hazırlayalım ve sizlerin beğenisine sunalım. Siz sadece anın tadını çıkarın.

Bodrum pergole ekibi olarak her türlü marangozluk işleriyle hizmetinizdeyiz. Profesyonel pergole yapımı ise uzmanlık alanımızdır.

 

Saygılarımızla,

Bodrumpergole Ekibi.