Akyarlar Pergole Modelleri

Akyarlar Bölgesinde yaptığımız bazı pergole modellerini beğeninize sunmak isteriz. Uzun zamandır iş yoğunluğumuz nedeniyle sitemize yeni görseller ekleyememiştir. Kübra Hanım’ın yenilenen pergolesini sizler takdim ederiz. Yaklaşık 30 m2 olan ahşap pergole beyaz renktedir. Her zaman olduğu gibi yine en kaliteli malzemelerle inşa ettiğimiz ahşap pergoleyi güle güle kullanmanızı temenni ediyoruz. Hıkson decor marka boyalarla boyanan ve 5 yıl garantili pergolemiz yaklaşık 30 m2 ve L şeklindendir. Eski pergolenin tamiri konusunda müşterimizi ikna ederek yenileme kararı aldık. Pergole Tamiri zahmetli ve maliyetli bir iştir. Ahşap pergolenizi yaptırdıktan sonra 5 yıl hiçbir masraf etmeden kullanabilirsiniz. Daha sonra yıl aşırı zımpara boya yaptırarak uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir yalıtım yapıldıysa pergoleniz hava şartlarına da bağlı olarak yaklaşık 15-20 sene kullanabilirsiniz.

Görsellerimiz;

1.Sınıf Rus çalımdan imal ettiğimiz ürünlerde ağaç budakları yok denilecek kadar azdır. Öncelikle CNC makinelerimizde silinmiş ağaçlar ardından zımpara makinemizde pürüssüz hale getiriliyor. Ardından cilahanemizde bu ürünler en kaliteli boyalarla 3 kat bıyanıyor. Her boya aşamasından sonra ince zımpara ile prüzleri alınan bu ağaçlar müştelerimizin evine çok yakışıyor. Bir Sibirya çamı modeli olan Rus Çamı Rusya’da ticari olarak üretilmekte ve Türkiye’ye ihraç edilmektedir. Bu ağaçların en temizini sizler için hazırlıyoruz.

Yalıtım özellikleri;

Bu çalışmamızda müşterimizin istediği ve ustalarımızın renk uyumuna gösterdiği hassasiyet doğrultusunda müşterimizi yeşil renk bardolin kullanma konusunda yönlendirdik. Yeşil Renkli Yaprak Bardolin pergolemize çok yakıştı.

Akyarlar, Gümbel, Bodrum, Gölköy, Türkbükü, Yalıkavak Milas, Güvercinlik Maya Köyü Tatil sitesi ve daha birçok bölgede hizmetinizdeyiz.  Son teknoloji makinelerimiz ve geniş ürün yelpazemizle her bütçeye ve her zevke uygun pergole modelleri bodrumpergole.com da.

Bodrumpergole bir Konyalılar Ahşap Markasıdır.

Bodrumpergole, Konyalılar ahşap Milas Bodrum Karayolu 15. km. sinde hizmetinizdeyiz. Bodrum yarımadası her bölgesine ücretsiz keşif yapıyoruz. Ayrıca fiyatlarımıza nakliye ve montaj dahildir. Siz sadece ürününüzün özelliğine karar verin herşeyi biz tasarlayalım. Web sitemizde yayımlanan tüm ürünler kendi imalatımız olup görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır. Bodrumpergole izinsiz kullanımlar için her türlü yasal hakkı saklıdır.

bodrumpergole.com

ahşap pergole, pergole modelleri, beyaz pergole,şıngıl, pergole tamiri