Yalıkavak Ahşap Pergole Modelleri

Yalıkavak Bölgesi Şüphesiz ki Bodrum yarımadasının en güzel ve en bakir bölgelerinden biridir. Birçok yazlık, devremülk ve siteler olmasına rağmen işini iyi yapan dürüst ve sözünün eri bir Marangoz bulmak her yerde olduğu gibi çok zor. Biz bodrumpergole ekibi olarak Yalıkavak Ahşap Pergole ihtiyaçlarınıza kurumsal çözümler üretiyoruz. Yalıkavak bölgesinde hizmet verdiğimiz onlarda müşterimizden gelen olumlu dönüşler ve tavsiler üzerine büyümemiz hızla devame diyor. Sizde Pergole yapımı veya Pergole fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ahşap üzerine evinizde her türlü detaylar konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ahşap kamelya örnekleri, ahşap merdiven, parke zemin, ahşap kapı modelleri gibi birçok ürünümüz bulunmaktadır. Ahşap üzerine başladığımız meslek kariyerimizde Bodrum Bölgesinde Zirveyi zorluyoruz. Ahşap Merdiven yapmanın inceliklerini sizlere bir sonraki makalemizde anlatacağız. Son dönemlerde artan plastik kullanımı nedeniyle birçok kalıtsal hastalık boy göstermektedir. Sizlerde ailenize huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunmak için Ahşap Kapı ve Ahşap Pencere kullanınız. Diğer sayfalarımızdan ahşap pencere ve kapı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Aşağıda bazı ürünlerimiz sizlerin beğenisine sunulmuştur. Fotoğraflar tamamen kendi imalatımız olan ürünlerin fotoğraflarıdır. Amatör kameralarla personelimiz tarafından çekilmiştir. Lütfen sağdan soldan toplanmış üzerinde fotoğraf hileleriyle zenginleştirilmiş sitelere ve resimlere itibar etmeyiniz. Bu sitede gördüğünüz tüm resimler firmamız tarafından her aşaması bizzat yapılmış ve fotoğraflanarak bir kısmı bu sitede sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Milas – Bodrum Karayolu 25. Km’de bulunan atölyemizde üretilen ahşap pergoleler genellikle 1. Sınıf Rus Çamından üretilir. Hıckson Decor veya Timbertone boya ile özenle 3 kat boyanır ve kurutulur. Ardından paketlenerek montaj ekibi tarafından montaja götürülür. Montaj ekibi pergolenin büyüklüğüne göre 3 gün içinde pergole montajını tamamlamaktadırlar.

20m2 büyüklüğünde ki pergolenin yaklaşık imalat ve montaj süresi 1 haftadır. Tabiki sezon yoğunluğu iklim ve hava şartları teslimat süresini belirleyen unsurlardır. Dilerseniz Ahşap Pergole nizi cam ile kapatabilir ve kış aylarında Cam balkon olarak keyfinize keyif katabilirsiniz. Bunun için lütfen imalattan önce bize bilgi veriniz. Aksi takdirde krom pergole ayakları nedeniyle bu talebinizi yerine getiremeyebiliriz.