Maya Tatil Köyü

Maya Tatil Köyü Kiremit Örtülü Pergole Modeli

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Ağaç Türü ve Özellikleri

Ürünlerimizde 1. Sınıf Rus Çamı kullanılmaktadır. Ağaçlarımızın mümkün olduğunca budaksız olmasına dikkat ediyoruz. Rus Çamı Rusya’nın Sibirya bölgesinin ağacıdır. Yumuşak, iyi işlenebilir olmasından dolayı en çok talep gören çam çeşitlerindendir. Ülkemizde iç – dış doğrama, lambri, kamelya, pergola ve merdiven imalatı gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Kaplama ve Özellikleri

Pergolelerimizin üstüne isteğinize göre Kiremit Kaplama veya Bardolin Döşeme (Serme Bardolin – Yaprak Bardolin) yapmaktayız. Kiremit uygulamasının altına öncelikle ısı yalıtımı yapmaktayız.

Boya ve Özellikleri

Ürünlerimizde HICKSON DEKOR marka boya kullanmaktayız. Dış hava koşullarına ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı nefes alan uzun ömürlü bir boyadır. Ayrıca Solvent bazlı olup 12 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Hickson Decor, Boya ve ahşabın iki büyük düşmanına karşı mükemmel koruyucu!

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor, ultraviyole ışınlarına karşı daha da güçlendirilmiş formülüyle, her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor , mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır. Su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.

Koruma ve Bakım Önerileri

Pergolenizin uzun ömürlü ve bakımlı olması için her 4 senede 1 boyatmanızı tavsiye ederiz. Boya olarak Timberland veya Hickson Dekor kullanabilirsiniz. Pergole boyama ve bakım M2 ücreti 25 TL+KDV’dir.

Yapım Süresi ve Teslimat

100 M2 Pergole Teslimat süresi yaklaşık 15 iş günüdür. (İşe başlangıç tarihinden itibaren)

Ücret ve Ödeme Şekli

Rus Çamı Pergole Metrekare fiyatı: 250.00 TL ile 485 TL arası değişmektedir. Pergole kurulacak yerin durumu ve istenilen işçiliğe göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Toplam ücretin %50’si Kapora alınır kalanı iş bitiminde ödenir.

Diğer ağaç türleri için lütfen fiyat alınız.