Yalıkavak Pergole

Yalıkavak – Holiday Gardens Sitesi

Yapılan işler,

Öncelikle Mimar Murat Bey şirketimiz web sitesi bodrumpergole.com aracılığıyla bizimle irtibata geçti. Yalıkavak bölgesinin güzide sitelerinden Holiday Gardens Sitesinde bulunan yazlık evi için ahşap pergole yaptırmak istediğini bizlerle paylaştı.

Ardından keşif ekibimiz yapılacak işleri yerinde görmek ölçü almak ve proje çizimi için Yalıkavak’a gitti. Yalıkavak pergole yapımı ve kullanımında Bodrum’un en yaygın ilçesidir.

Yaz aylarında 40-45 dereceyi bulan sıcaklarda Balkonunuzda rahatça dinlenmek için ahşap pergole yaptırmanız gerekmektedir. Yalıkavak, Gümüşlük, Torba, Turgutreis, Akyarlar, Yalıçiftlik kısaca Bodrum bölgesinde her noktada Pergole yapımı imalatı ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 

Mimar Murat bey’in de evinde bulunan eski pergolesi söküldü. Yerine Hikson Decor boya ile boyanmış 1. Sınıf Rus Çamından imal edilmiş ve Burma renkte yepyeni bir Pergole yapıldı. Murat bey’e iyi günlerde kullanması dileğiyle.

 

Holiday Gardens Sitesi özellikleri;

Bu apartlar, gerek apart içinde gerekse dışındaki özel balkonunuzda yemeğinizi yiyebileceğiniz şekilde akılcı bir tasarıma sahip. 2 + 1 özelliğe sahip bu yazlıklar tatilinizin keyifli geçmesini sağlar.

 

Yalıkavak Club Flipper Sitesi, Gökçebel Sitesi, Gündoğan Sitesi, Gündoğan Yazlıkları, Penthouse Sitesi, Seba Prestije Evleri Yalıkavak, Güneş Bende Sitesi Yalıkavak, Küdür Yalıkavak, Şirinkent sitesi Yalıkavak, Mesa yalıkavak evleri

 

Hepsi ve daha fazlası için lütfen bizimle irtibata geçiniz. En kaliteli Hizmeti en uygun fiyatlarla bodrumpergole.com’dan alabilirsiniz.

Görseller;

Farkımız;

Ücretsiz Keşif,

5 Yıl Garanti,

Zamanında Teslimat,

 

Uzmanlıklarımız;

Ahşap Pergole imalatı, Montaj ve Pergole Tamiri, Korkuluk imalatı, Montaj ve korkuluk Tamiri, Ahşap Kapı imalatı, Montaj ve kapıTamiri, Ahşap Merdiven imalatı, Montaj ve Merdiven Tamiri, Ahşap Kamelya imalatı, Montaj ve Kamelya Tamiri.

Ayrıca Bodrumhazırmutfak.com sitesimizden kardeş kuruluşumuz olarak Bodrum bölesinde Hazır Mutfak imalatı, Montaj ve Tamiri hizmeti de alabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Son olarak İkea Bodrum montaj ekibi olarak İkea’dan aldığınız ürünlerin montajını en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Mobil: 05354917794

Merkez:Bodrum

Milas Bodrum Karayolu 25 km. Bodrum / Muğla

Fabrika: Konya

Yeni Meram San. Alakova Mah. Kutsal Cad. No:36 Meram/Konya